Czy każda firma powinna mieć stronę internetową?

Sty 10

Czy każda firma powinna mieć stronę internetową?

Wiele osób uważa, że jeśli firma działa lokalnie i nie ma nic wspólnego z internetem, to nie musi mieć strony internetowej. Nie jest to jednak do końca prawda. To że firma nie ma nic wspólnego z usługami internetowymi, nie oznacza, że nie musi mieć strony internetowej. Ludzie często szukają produktów i usług w sieci, więc tworzenie stron firmowych ma znaczenie w przypadku każdej firmy.

Dzięki stronie internetowej firma zwiększa swoją konkurencyjność, obszar działania, znajduje nowych klientów i buduje swój profesjonalny wizerunek.

Czasem jednak firma działa tylko na określonym terenie i znana jest wśród mieszkańców tego obszaru, i nie narzeka na brak klientów. Można się zastanawiać, czy tworzenie stron w przypadku takich firm ma sens. Ich właściciele często uważają, że nie jest to potrzebne. Na pewno taka firma nie musi posiadać strony www, ale nie oznacza to, że nie jest to dla niej opłacalne. W takich przypadkach tworzenie stron ułatwi kontakt z klientami. Klient zapozna się z ofertą na stronie, więc będzie miał mniej pytań. Wygodniej też jest odpisywać na zapytania wysłane e-mailem, niż przerywać pracę, by odebrać telefon.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *