Small Business Mini – mini program do wystawiana faktur

Sie 18

Small Business Mini – mini program do wystawiana faktur

Dla mini i małego biznesu, dla początkujących przedsiębiorców, dla firm, które chcą się rozwijać. Small Business Mini to naprawdę rozwojowy program do wystawiania faktur. Gdy twój biznes się rozkręci, możesz zmienić w kompleksowy system do zarządzania firmą. Stopniowo, zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami budżetu.

Wielu przedsiębiorców, dopiero rozkręcających swój biznes, sporo czynności bierze na siebie i wykonuje samodzielnie. Jednym z takich działań jest wystawianie faktur. Zwłaszcza, gdy mamy niewiele dokumentów do wystawienia, faktury nie są kwestią trudną do opanowania, nawet w raczkującej firmie. Dużą pomocą i oszczędnością czasu jest wyposażenie się w program do wystawiania faktur. Szybko i poprawnie stworzymy potrzebny dokument każdego miesiąca.

Jednym z niedrogich, prostych w obsłudze i jednocześnie funkcjonalnych aplikacji jest produkt firmy Symplex –Small Business Mini. Służy głównie do wystawiania faktur dlatego stanowi doskonały wybór dla małego lub startującego biznesu.

Symplex to firma znana zserii aplikacji przeznaczonych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Small Business, bo tę właśnie serię mamy na myśli, ma pewną zasadniczą zaletę: modułową budowę. Przedsiębiorca może więc zacząć od pracy na najprostszym wariancie, a potem wraz z rozwojem swojego biznesu, rozbudować system o przydatne moduły – stopniowo, zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami finansowymi firmy.

Small Business Sprzedaż czy Small Business Mini?

Programem podstawowym z serii Small Business jest Small Business Sprzedaż. Polecany jest głównie dla tych firm, które korzystają z urządzeń fiskalnych. Jeżeli wiesz, że w twojej firmie szybko pojawi się kasa fiskalna lub drukarka fiskalna pomyśl od razu o programie Small Business Sprzedaż. Jeżeli jednak wiesz, że kasa fiskalna nie będzie Ci potrzebna – swój biznes możesz wyposażyć w uproszczony wariant produktu Sprzedaż, mianowicie w Small Business Mini.

Wariant Small Business Mini to program do wystawiania faktur. Ma dosyć uszczuploną funkcjonalność, ponieważ ograniczono ją do kilkunastu wybranych opcji. Dzięki temu stanowi rozwiązanie proste i atrakcyjne cenowo. Dlatego dla młodych czy małych firm, które potrzebują wsparcia w poprawnym wystawianiu faktur w obrocie krajowym – ten program będzie „jak znalazł”.

Czy się sprawdzi?

To czy Small Business Mini sprawdzi się w twoim biznesie zależy od kilku spraw: od jego wielkości, specyfiki oraz od potrzeb i możliwości firmy, również finansowych. Nie prowadzisz rozliczeń z kontrahentami, nie masz potrzeby robienia inwentaryzacji, nie masz też kasy fiskalnej – to Small Business Mini jest najpewniej produktem ciebie. Small Business Mini zawiera okrojone Menu: Menu Miesiące i Menu Tabele. Możesz między innymi: wprowadzić do programu kontrahentów i osoby fizyczne, wystawiać faktury krajowe oraz korekty do faktur, także paragony, faktury czy zwroty do paragonów oraz dokumenty WZ i wydania zafakturowane.

Co zyskasz wybierając Small Business Mini?

Jakie zalety ma Small Business Mini? Przejrzysty układ, czytelny interfejs, opisy poszczególnych elementów i funkcji. To prosty program do wystawiania faktur. Na dodatek za bardzo dobrą cenę. Wydaje Ci się, że jest to na dłuższą metę zbyt skromne rozwiązanie? Modułowa struktura całej serii Small Business umożliwi Ci rozszerzenie aplikacji i uzupełnienia swojej wersji Mini o brakujące opcje i inne Menu wersji Sprzedaż. Natomiast po rozbudowaniu do wersji Sprzedaż, możesz uzupełnić aplikację o inne potrzebne moduły np. Kasy fiskalne czy Księgowość.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *