Kasa fiskalna Elzab K10 – nowoczesne technologie dla twojego biznesu

Lip 30

Kasa fiskalna Elzab K10 – nowoczesne technologie dla twojego biznesu

Prowadzisz biznes, który wymaga ewidencjonowania sprzedaży z użyciem kasy fiskalnej? Szukasz niedużego, poręcznego i nowoczesnego urządzenia w przyzwoitej cenie? W takim razie Elzab K10 ma wszystko czego potrzebujesz.

Elzab K10 to nowość na runku kas fiskalnych. Przyglądamy się jej  zasadniczym zaletom.

Mała i lekka

Kasa fiskalna Elzab K10 to urządzenie przenośne. Użytkownik nie jest przykuty do stanowiska kasowego – dlatego tego typu kasa świetnie sprawdzi się w biznesach mobilnych, w terenie, w plenerze, do sprzedaży sezonowej, ale też małych butików i punktów usługowych, w których na dużą kasę nie ma po prostu miejsca.

Elzab K10 to kasa mała i lekka. Zmieści się na wąskiej ladzie, biurku, małym stoisku czy ulicznym straganie. A jeśli chcesz naprawdę mieć tę kasę zawsze przy sobie, możesz przyczepić do niej smycz i zawiesić ją sobie na szyi.

Wytrzymała

Obudowa Elzab K10 jest niezwykle wytrzymała – jej wytrzymałość na upadki i uderzenia potwierdziły liczne testy. Dzięki obudowie dwukomponentowej oraz zastosowaniu wewnętrznego ABS, zniesie ich naprawdę dużo. To niewątpliwa zaleta. Biznes w terenie czy sprzedaż sezonowa na targowisku, to nie bajka. Ale nawet w eleganckim małym butiku przypadkowy upadek może się zdarzyć każdemu.

Z panelem dotykowym

Elzab K10 to kasa fiskalna z panelem dotykowym! Nie ma na rynku innej kasy, która miałaby dotykowy ekran dla operatora. Elzab K10 go ma – dlatego obsługa tej kasy jest banalnie prosta i intuicyjna. Obsługuje się ją podobnie jak smartfon czy tablet. Dzięki temu rozwiązaniu wydrukujesz paragon szybko i sprawnie.       

A wygląd?

Kasa Elzab K10 to urządzenie, które dopasujesz do każdego wystroju wnętrza. Niezależnie od tego jaki biznes posiadasz stylowy salon kosmetyczny, stoisko z pamiątkami czy elegancki butik, Elzab K10 będzie na pewno prezentować się doskonale.  Masz do wyboru aż trzy warianty kolorystyczne.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *