Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E

Sie 04

Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E

Kasa fiskalna Novius Mała Plus E, jak sama nazwa wskazuje, dzięki swoim niewielkim, kompaktowym wymiarom doskonale wkomponuje się w niewielką przestrzeń użytkową.

Standardowa klawiatura alfanumeryczna posiada 19 klawiszy. Z kasą fiskalną Novius Mała Plus E, można dokonać transakcji przy użyciu wielu różnych typów płatności. Prawdziwą zaletą jest to, że może podłączyć terminal płatniczy do tej kasy. Pozwala to przyjmować karty podarunkowe, karty debetowe i karty kredytowe, co powoduje szybkie przetwarzanie płatności. Jest również wyposażony w dwa porty RS-232 do podłączenia urządzeń peryferyjnych. Kasa współpracuje z urządzeniami takimi jak:
komputer, skaner, waga, terminal EFT, modem.

W Kasie Novius Mała E możemy wykonywać wiele różnych funkcji, które ułatwiają obliczanie raportów sprzedaży, a ich przygotowanie staje się proste. Doskonale nadaje się dla małych i średnich firm, dzięki jej zdolności do pomieszczenia do 3000 PLU i możliwości identyfikowania 8 kasjerów i 42 działów do jakich można przypisać towary w celu wykonania raportów statystycznych. Zintegrowanie płatności, kredytowych i debetowych, możliwość szybkiego drukowania paragonów i łatwa wymiana rolki, dzięki zainstalowanemu fabrycznie mechanizmowi Fujitsu, sprawia, że jest świetnym wyborem nawet dla sklepów detalicznych.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *