Opis produktu – kasa fiskalna Posnet Bingo XL

Kwi 25

Opis produktu – kasa fiskalna Posnet Bingo XL

Kasa fiskalna to obowiązkowy element wyposażenia każdego sklepu. Nic w tym dziwnego, że ich producenci tak przygotowują swój produkt, by był on jak najlepiej dopasowany do ich wymagań. Przykładem jest kasa fiskalna Posnet Bingo XL, dzięki której można naprawdę dużo.

Kasa fiskalna Posnet Bingo XL – cechy

1. Wydajny akumulator, to cecha charakterystyczna dla tej kasy. Nawet w przypadku zaniku napięcia, będziemy mogli na niej pracować i to przez bardzo długi czas. Wyniki testów są oszałamiające – na w pełni naładowanej baterii, będziemy mogli wydrukować aż 120 tysięcy linii.

2. Baza towarowa. Kasa fiskalna Posnet Bingo XL zmieści ich w swojej pamięci aż 8000 nazw towarów i usług. Jest to naprawdę sporo, jeśli chodzi o taką maszynę.

3. Kasa umożliwia wydrukowanie NIP-u nabywcy a także nazwy produktu w oparciu o aż 40 znaków.

4. Ze względu na swoją specyfikę i rozmiar, kasa ta idealnie nadaje się do małych i średnich sklepów. Jej wielkie możliwości pozwalają na wykonanie szeregu czynności, niezbędnych do prowadzenia dokładnych rozliczeń z Urzędem Skarbowym.

5. Kolejną ważną cechą, którą posiada kasa fiskalna Posnet Bingo XL, jest bardzo wytrzymały mechanizm drukujący Fujitsu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *